
Повебанк Yuantu YT-P023 50000 мАг 22.5Вт USB 3.0 Powerbank портативний зарядний пристрій з LED-дисплеєм
- Немає в наявності
- Код: 701.1
1 803 ₴
+380 (67) 253-20-41
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повебанк Yuantu YT-P023 50000 мАг 22.5Вт USB 3.0
Yuantu YT-P023 — зовнішній портативний акумулятор, який стане надійним помічником вам у дорозі. У ньому зосереджена ємність в 50000 мА·год. Такого запасу енергії вистачить в середньому на 7-8 повних заряджань смартфона! Повербанк підтримує сучасну функцію швидкого заряджання, водночас акумулятор повільно розряджається. З його допомогою ви зможете заряджати три пристрої одночасно. Сам повербанк заряджається будь-яким кабелем: USB Type-C або micro-USB.
Модель виконана у стильному практичному дизайні з акуратним LED-дисплеєм, що відображає рівень заряду. За комфорт у повсякденній експлуатації пристрою також відповідає зручний та міцний ремінець. Модель акумулятора Yuantu YT-P023 представлена у білому кольорі.

Характеристики:
- Ємність 50000 мА·год
- Потужність 22.5 Вт
- Входи Micro B: 5 В 2 А, 9 В 2 А TYPE-C: 5 В 2,6 А, 9 В 2 А
- Виходи: DC, Micro USB, Type C, USB/MICRO USB, Four Usb
- Вага: 600 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 600 г |
- Ціна: 1 803 ₴



