
Повербанк 30000 мАг зарядний пристрій Remax RPP-522, з QuickCharge 22.5W Powerbank Темно-синій
- Немає в наявності
- Код: 1242.1
1 398 ₴
Павербанк 30000 мАг, зарядний пристрій Remax RPP-522
Remax Bole Series RPP-522 - павербанк з батареєю високої ємності - 30000 мАг. Він підтримує технології швидкої зарядки QuickCharge 22.5W і USB Power Delivery 20W, що забезпечують безперебійну роботу ваших гаджетів, заряджаючи їх з максимальною потужністю до 22,5 Вт. Ви можете підтримувати живлення ваших пристроїв протягом усього дня. Є можливість одночасної зарядки одразу трьох телефонів. Завдяки великій ємності акумулятора ви можете за півгодини зарядити iPhone 14 на 50%.
Павербанк сумісний практично з усіма сучасними смартфонами, планшетами та акумуляторними навушниками. Блок живлення оснащений двома вихідними портами USB Type-A та одним портом USB Type-C, який працює як вхідний та вихідний інтерфейс, так що з павебанком сумісний будь-який зарядний кабель.

Для зарядки самого павербанка крім порту USB Type-C є також порт micro-USB. Обидва інтерфейси також підтримують технологію швидкого заряджання. За умови використання зарядного кабелю, що також підтримує цю функцію, можна зарядити павербанк повністю за 11 годин. З звичайним зарядним кабелем для повного заряду потрібно орієнтовно 18 годин. Для визначення рівня заряду на передній панелі вбудований світлодіодний дисплей, на якому відображається ступінь зарядженості батареї у відсотках. Цей показник відображається на дисплеї під час заряджання. Якщо ж ви хочете перевірити рівень заряду в стаціонарному режимі, необхідно натиснути один раз на кнопку включення, яка розташована на бічній стороні корпусу. Зазвичай заряджати павербанк потрібно приблизно 1 раз на тиждень.

Павербанк Remax RPP-522 оснащений безліччю механізмів безпеки для захисту як ваших пристроїв, так і самого блоку живлення. Він захищений від коротких замикань і відповідає стандартам безпеки авіакомпаній, тому може сміливо використовуватись у тривалих подорожах. Надійний міцний корпус із вогнестійкого полікарбонату захищає внутрішні мікросхеми, гарантуючи влаштуванню тривалий термін служби. Додатковий рівень безпеки забезпечує використання літій-полімерних акумуляторів. У корпус павербанку вбудований зручний ремінець, щоб максимально спростити носіння блоку живлення. На задній панелі корпусу розробники додали світлодіодну лампу, яку можна вмикати у разі непередбаченого вимкнення електроенергії. Завдяки великій ємності батареї такого світильника вистачатиме надовго.
- Ємність: 30000 мАг
- Технології швидкого заряджання: QC 3.0 22.5W, PD 3.0 20W
- Вихідні інтерфейси: 1 x USB Type C, 2 x USB Type A

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Ремінець на руку, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 615 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумуляторів | Li-Pol |
| Максимальна потужність, Вт | 22,5 |
| Товщина корпусу, мм | 20 |
| Призначення | Для телефонів, для планшетів, для смарт-годинника та браслетів, для роутерів |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A, USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB, USB Type C |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type С | 1 |
| Защита от | Короткого замыкания, Избыточного напряжения на выходе, Избыточное напряжение на входе, Перегревание, Перезарядки, Перегрузки |
| Вхідний інтерфейс | |
| Micro-USB | 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A 18W(Max) |
| Type-C | 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A 18W(Max) |
| Вихідний інтерфейс | |
| USB-A | 4.5V-5A/5V-4.5A/5V-3A/9V-2A/12V-1.5A 22.5W (Max) |
| USB-C | 5V-3A / 9V-2.22A / 12-1.67A 20W(Max) |
- Ціна: 1 398 ₴






