
Повербанк для смартфона 20000 мАг Remax RPP-623 портативний зарядний пристрій Powerbank Delivery чорний
- Немає в наявності
- Код: 1243.1
1 049 ₴
Повербанк на 20000 мАг Remax RPP-623 для швидкого заряджання з дисплеєм
Remax Cynlle Series RPP-623 - це потужний павербанк, що забезпечує швидку і надійну зарядку ваших гаджетів. У нього широкий спектр сумісності, так що ви легко зможете підключити свій смартфон, планшет, акумуляторні навушники або якийсь інший пристрій. -623 відповідає стандартам безпеки авіакомпаній, так що ви без проблем зможете брати його з собою у відрядження або подорожі, що вимагають авіаперельоту. Ваші гаджети завжди залишаться на зв'язку завдяки такому високопродуктивному джерелу живлення під рукою.

Павербанк підтримує технології швидкої зарядки QuickCharge 22.5W і USB Power Delivery 20W. Ви можете в будь-який необхідний момент зарядити гаджети в найкоротші терміни. Одного заряду батареї вистачить, щоб зарядити, наприклад, iPhone 13 5,5 разів, а всього за 40 хвилин можна зарядити iPhone 14 на 70%, при тому, що звичайні павербанки такої ємності за цей час зможуть зарядити смартфон лише на 20% . Модель оснащена двома вихідними портами USB Type-A і одним портом USB Type-C, який працює одночасно і як вхідний, і як вихідний інтерфейс. Таким чином, ви можете заряджати 3 гаджети разом і при цьому в режимі швидкого заряджання.
Павербанк Remax RPP-623 є прикладом швидкості, універсальності та надійності, упакованим у компактну форму. Міцний корпус у елегантному дизайні надійно приховує високоякісну полімерну батарею, гарантуючи довговічність павербанку. Передню панель корпусу прикрашає великий світлодіодний дисплей, що відображає заряд батареї. Завдяки розміру екрану вам більше не доведеться придивлятися, намагаючись побачити необхідну інформацію.
- Ємність: 20000 мАч
- Технології швидкого заряджання: QC 3.0 22.5W, PD 3.0 20W
- Вихідні інтерфейси: 1 x USB Type C, 2 x USB Type A

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143.5 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 410 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумуляторів | Li-Pol |
| Максимальна потужність, Вт | 22,5 |
| Товщина корпусу, мм | 29 |
| Портів USB A для заряджання | 2 шт |
| Призначення | Для телефонів, для планшетів, для смарт-годинника та браслетів, для роутерів |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Розміри | 143.5 х 69 х 29 мм |
| Защита от | Короткого замикання, збитої напруги на виході, збуткова напруга на вході, перегрівання, Перевантаження |
| Вихідний інтерфейс | |
| Type - C | 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A 20W (Max) |
| USB1/USB2 | 4.5v - 5A / 5V - 4.5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A 22.5W (Max) |
| Общий выход | 5V – 3A (Max) |
- Ціна: 1 049 ₴







