
Реле часу, таймер H3Y-2 / 0-5с / 220В / 5А / на DIN-рейку
- Готово до відправки
- Код: 2145
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Реле часу, таймер H3Y-2
Реле часу для замикання/розмикання електричного ланцюга через заданий проміжок часу, який встановлюється заздалегідь ручкою-регулятором на корпусі. Початок відліку - поява напруги живлення на вході. Призначений для автоматизації електричних схем. Ідеально підходить для застосування в системах управління освітленням, вентиляцією, виробничим обладнанням та іншими електротехнічними пристроями.
Для підключення реле необхідно підвести живлення та під'єднати комутований пристрій. Напруга живлення реле складає 220 В змінного струму. Лінію живлення слід підключити до клем 13 та 14. Також необхідно під'єднати провідники від комутованого пристрою до реле. Реле має 6 контактів. Клеми 1-9 і 4-12 — це нормально замкнуті контакти (NC), які використовуються для відключення навантаження через певний проміжок часу. Клеми 5-9 і 8-12 — це нормально розімкнуті контакти (NO), які застосовуються для увімкнення навантаження через заданий час. Проміжок часу встановлюється за допомогою регулятора, розташованого на верхній частині приладу, з діапазоном затримки до 5 секунд.
Схема підключення реле H3Y-2:
Комплектується колодкою PYF08A для кріплення реле на DIN-рейку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wondertech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Максимальний час затримки | 5 сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Комплектується колодкою PYF08A для кріплення реле на DIN-рейку |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Таймер | 0-5 секунд |
| Напруга | 220 В |
| Максимальный ток нагрузки | 5 А |
| Размер реле | 5.8 x 2.8 x 2.2 см |
| Размер колодки | 3.2 х 2.3 х 7.6 см |
- Ціна: 184 ₴




